środa, 5 marca 2014

Znamy listy kandydatów PSL do Europarlamentu. Mićko za Dychę!

Polskie Stronnictwo Ludowe w Zachodniopomorskiem i Lubuskiem zainaugurowało kampanię wyborczą do Parlamentu Europejskiego. Podczas Okręgowej Konwencji Wyborczej w Gorzowie Wielkopolskim ludowcy jednogłośnie podjęli decyzje o kształcie listy PSL we wspólnym  okręgu wyborczym.
Listę dziesięciorga kandydatów Stronnictwa otwierają Prezesi Zarządów Wojewódzkich PSL: Jolanta Fedak z Ziemi Lubuskiej i Jarosław Rzepa z Pomorza Zachodniego. Wicewojewoda Ryszard Mićko z Choszczna zaczął z uśmiechem od anegdoty na temat ostatniego miejsca na liście, ale po chwili poważnie  przedstawił problemy rolników w dostępie do wsparcia unijnego.
Lista kandydatów PSL do parlamentu Europejskiego z okręgu zachodniopomorsko-lubuskiego:
 1. Jolanta Fedak, Zielona Góra
 2. Jarosław Rzepa, Szczecin
 3. Dorota Korczyńska, Szczecin
 4. Maciej Szykuła, Gorzów Wlkp.
 5. Jan Krawczuk, Darłowo
 6. Czesław Fiedorowicz, Zielona Góra
 7. Tomasz Kulinicz, Nowogard
 8. Agnieszka Odachowska, Pyrzyce
 9. Barbara Kucharska, Dobiegniew
 10. Ryszard Mićko, ChoszcznoŹródło: zachodniopomorskie.psl.pl

4 komentarze:

 1. Mićko do europarlamentu , przecież On nawet na zastępce burmistrza sie nie nadawał.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mićko i obrońca rolników?!!!
  Posłuchajcie wywiadu w szczecińskim radiu "Rozmowy pod krawatem 2014" http://radioszczecin.pl/index.php?idp=29&idx=6791
  Mićko nie widzi uzasadnienia dla protestu rolników bo „ sytuacja w rolnictwie w ostatnich 2-3 latach poprawiła się… i trudno dzisiaj znaleźć uzasadnienia dla protestów rolniczych” …Na pytanie dlaczego Pan Pomieczyński, kolega z PSL-u w Świnoujściu popiera strajki stwierdził, że … „nie zna problemów rolniczych tak dobrze i pewnie nie zgłębiał się”.
  Co istotne, Pan Mićko oświadczył, że nie jest „w ścisłym kierownictwie PSL-u” i dlatego nie zna podstaw konfliktu z kolegami ze Świnoujścia oraz szczegółów dotyczących inwestycji w Stargardzie Szcz. i Myśliborzu. Nie jest dopuszczany do tajemnic partyjnych. Skoro (jak mówi), wie jeszcze mniej niż Pan Pomieczyński, dlaczego zabiera głos w sprawach o których jak mówi –że nie jest informowany? Stąd 10 pozycja czyli outsider, (z ang. outside, na zewnątrz) pozostając na uboczu elit PSL-u.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakoś ci nasi peeselowcy siedzą baaaardzo daleeeko od siebie. Widać jak każdemu z nich zależy na dobru gminy. Liczy się tylko ich własny partykularny interes - jak dostać się na najwyższy stołek . Ach te apanaże!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopiszę- mały partykularny interes.

   Usuń

REGULAMIN
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, celowe przekazanie fałszywej informacji, wszczynanie awantur i prowokowanie, zniesławienia i oszczerstwa. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: forum.pelczyce@gmail.com. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "wspaniałych ludzi", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

DEBATA SEJMOWA PEŁCZYCE 2015