Najnowsze artykuły

czwartek, 1 marca 2012

Starosta ma pozwolenie Rady na likwidację ośrodka

W poniedziałek 27 lutego 8 głosami za, 6 przeciwko, 3 wstrzymującymi się od głosu, Rada Powiatu choszczeńskiego wyraziła zgodę na projekt uchwały przedstawionej przez starostę i radnego Lesława Śliżewskiego nt. likwidacji ośrodka powiatowego dla dzieci niepełnosprawnych w Niemieńsku. Mimo wstydu za postawę pana Śliżewskiego, radnego powiatowego wybranego z Pełczyc, pozostaje zadowolenie, że nasz apel do pozostałych Radnych Powiatowych z Gminy Pełczyce przełożył się na ich decyzję o głosowaniu przeciwko tej haniebnej uchwale. Panom Stanisławowi Dysze i Panu Krzysztofowi Kropińskiemu, dziękujemy w imieniu naszych czytelników za postawą obywatelską i zdrowy rozsądek wykazany w tej sprawie. Dalej nie rozumiemy dlaczego Konrad Bil zdecydował się na poparcie stanowiska Śliżewskiego, nie tylko w tej sprawie ale również w zwlekaniu doręczenia Radzie wniosku wojewody o odwołanie go ze stanowiska starosty uznanego przez Sąd jako   popełniającego przestępstwo, które zgodnie z ustawą o samorządzie lokalnym uniemożliwia dalsze piastowanie urzędu przez Lesława Ś.

TAK GŁOSOWALI RADNI POWIATOWY

Przewodniczący Rady Powiatu - Konrad Mieczysław Bil za likwidacją

Wiceprzewodniczący – Roman Lubiniecki za likwidacją

1. Barbara Biesiada za likwidacją

2. Bogdan Wojciech Brzustowicz za likwidacją

3. Małgorzata Grażyna Buchajczyk wstrzymała się od głosu

4. Ryszard Ambroży Chruściel przeciwko likwidacji

5. Stanisław Edward Dycha przeciwko likwidacji

6. Stanisław Gacek wstrzymał się od głosu

7. Bogumił Stanisław Gibert przeciwko likwidacji

8. Jan Jagiełło za likwidacją

9. Wioletta Kaszak przeciwko likwidacji

10. Andrzej Konopelski wstrzymał się od głosu

11. Wiesław Krzysztof Kropiński przeciwko likwidacji

12. Jan Tadeusz Kuźmiński przeciwko likwidacji

13. Tadeusz Puczyński za likwidacją

14. Lesław Śliżewski za likwidacją

15. Barbara Anna Zaniewska za likwidacją

7 komentarzy:

 1. Przecież wiadomo że Konrad Bil to karierowicz , lubiący życie na wysokim poziomie a przy tym nic nie robiąc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoja wypowiedź w pełni odzwierciedla obecny poziom naszych samorządowców. Dogadali się, Bil i Śliżewski tylko dla pieniędzy i aby tylko im się lepiej żyło. Szybko zapomnieli skąd się wywodzą. Zachowują się jak Kluk po chamsku bez żadnych zahamowań.Zapomniał wół jak cielęciem był.

   Usuń
 2. Jak ktoś prowadzi się jak szejk arabski i nie ma ropy to dodatkowe money to manna z nieba.

  OdpowiedzUsuń
 3. A czy każdy szejk ma harem?

  OdpowiedzUsuń
 4. A jak zachowali sie radni z Drawna ???????????????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zwykle" Gówno nas to obchodzi". Jak tak dalej będzie to ludzie gównem ich obrzucą. W końcu to oni ich sobie wybrali i w każdym momencie mogą im zaserwować "wypierpapier".

   Usuń
 5. Najbardziej wkurzają mnie ci co wstrzymują się od głosu. Mają taką samą winę jak ci co głosują za. Jak ci co głosowali za i oni są w układzie chociaż udają, że nie. Małgośka, Stachu, Andrzej nie są lepsi od tych co żerują na najsłabszych. Wstydu nie macie.

  OdpowiedzUsuń

Że względu na częste trollowanie, Administrator Bloga podjął decyzję o moderowaniu komentarzy. Komentarze podpisane prawdziwym imieniem i nazwiskiem z prawidłowym adresem mailowym (który nie będzie opublikowany) będą bezwzględnie opublikowane bez względu na zawartość treści.

REGULAMIN
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, celowe przekazanie fałszywej informacji, wszczynanie awantur i prowokowanie, zniesławienia i oszczerstwa. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: forum.pelczyce@gmail.com. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "wspaniałych ludzi", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Sondaż Homo Homini dla WP (05.03.2014)

Sondaż Homo Homini dla WP (05.03.2014)
Sondaż dla Wirtualnej Polski został przeprowadzony 4 marca. Zrealizował go Instytut Badania Opinii Homo Homini. Badanie preferencji politycznych prowadzone jest metodą telefonicznych, standaryzowanych wywiadów kwestionariuszowych wspomaganych komputerowo (CATI – Computer Aided Telephone Interview) na probie losowo-kwotowej stanowiącej liczebną reprezentację cech demograficznych dla ogółu pełnoletnich mieszkańców Polski z zachowaniem rozkładów terytorialnych (dane wg GUS). Wielkość próby to przynajmniej 1067 jednostek w jednym pomiarze.

Forum Pełczyce uczestnikiem akcji Masz Głos, Masz Wybór Szkoła Liderów i Fundacji Batorego

Forum Pełczyce uczestnikiem akcji Masz Głos, Masz Wybór Szkoła Liderów i Fundacji Batorego
Dołącz do akcji i zaproś znajomych: forum.pelczyce@gmail.com
Treści publikowane w portalu dostępne są na warunkach określonych w licencji Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0, z wyjątkiem przypadków gdy zastrzeżono inaczej. Zasady licencji: - Pełna treść licencji - Podsumowanie licencji Kontakt z redakcją: forum.pelczyce@gmail.com